O nás

 

Garantujeme Vám donášku v rámci celého Prešova do 89 minút (v čase obedov prijímame objednávky od 10.00-14.00, čas doručenia sa počíta od odchodu šoféra z prevádzky. Šoféri opúštajú prevádzku o 10.45)

Využívavame technológiu pre najrýchlejšie upečenie pizze, ktorá je pripravovaná v peci vykurovanej drevom pri teplote 400°C, čo ju umožní prepiecť rýchlo a do chrumkava. Keďže sa pri horení dreva uvoľňuje voda, pizza nie je presušená a pri vysokej teplote je hotová v priebehu dvoch minút.

Spolu s kvalitnými surovinami zaručuje skvelý výsledok lahodiaci každému jazýčku. Vybrať si môžete z 33 druhov pizze. Všetky prílohy si môžete vybrať podľa vlastnej chuti . Môžete u nás využit možnosť online objednávok pizze, minútok a denného menu.

Ponúkame cattering, rozvoz denného menu, svadby, posedenia, oslavy, jubileá, detskeé oslavy aj akcie, kary, odlies párty a mnoho ďalšieho.

 

Denné menu v ponuke s možnosťou online objednávky. 

Robíme všetko pre Vašu maximálnu spokojnosť.

* Vyhradzujeme si právo na predĺženie času donášky podľa aktuálnej vyťaženosti donáškovej služby.

 

 Podmienky donášky: Minimálna objednávka Prešov 6,40 eur,  donáška zdarma.   Min. objednávka mimo Prešova 10,00 Eur, donáška 2,00 Eur. 

 

Od 1.2.2024 zmena adresy na Jazdecká 11, Prešov